AnaSaife » tayfun yaşar

Tag: tayfun yaşar

Bu siteyi neden açtım?

Herzamanki rutin günlerden biriydi(bugün[19.9.09]).. Olağan işleri bitirdikten sonra boş boş dolaşıyordum. Kendimi bi arim dedim.

Google’a tayfun yaşar yazdığımda facebook.com linklerinin çıktığını gördüm. Çıksın çıkmasına da linke tıkladığımda benim yaşlarımda tariflere uyan uzun saçlı benim gibi zayıf biri çıkıyordu profilde. Birisi beni anlatsa heralde sarışın gibi(neyim bende bilmiyorum biri bana açıklasın) zayıf, az uzunca biridir tayfun diye tarif eder heralde..

Durum böyle olunca ve googleda ilk sırada çıkan kişide tarife uyan ama ben olmayan hatta uzun saçlı biri çıkınca bu adamda nerden çıktı dememek elde değil. Bu duruma müdehale edip hemen bi site açma gereği duydum. İyi de etmişim hani.

dimi?

Merhaba..

Yıllardır net aleminde olup, internet-sanal hayat ile içli dışlı yaşayıp, emek verip, ekmek yiyip, kişisel bi sitenizin bulunmaması ne kötü şey anlatamam.

Ben Tayfun Yaşar.
Bundan sonra ilgimi çeken haber, resim, video ve ilginç yazıları buraya yayınlıyacağım. Bu kısmı daha fazla uzatmak istemiyorum. Hepimize iyi akşamlar.